104006

Noslēgusies projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldas notekūdeņu aglomerācijā, V kārta”, Nr.5.3.1.0/16/I/001, būvdarbu fāze
14.01.2019


SIA „SALTAVOTS” ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu īsteno projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldas notekūdeņu aglomerācijā, V kārta”, Nr.5.3.1.0/16/I/001

 2018. gada decembra beigās ekspluatācijā ir pieņemti Eduarda Veidenbauma ielas, Kaijas ielas, Atbrīvotāju ielas posma, Krišjāņa Barona ielas posma, Strēlnieku ielas posmu, Nītaures ielas posma, Allažu ielas posma un P. Brieža ielas posma sadzīves kanalizācijas tīkli.  Paplašinātās sadzīves kanalizācijas sistēmas darbības nodrošināšanai ir izbūvētas divas jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un veikta vienas esošās kanalizācijas sūkņu stacijas tehnoloģiskā aprīkojuma pārbūve.

Doņu, Meldru, Kalmju, Mālkalnu ielas sadzīves kanalizācijas tīkli ekspluatācijā jau tika pieņemti 2018. gada augusta beigās.

Projekta ietvaros centralizētā sadzīves kanalizācijas sistēma Siguldas notekūdeņu aglomerācijā ir paplašināta par 5,1 km.

Līdz ar to ir noslēgusies projekta  būvdarbu fāze. Turpmākās aktivitātes līdz projekta īstenošanas beigu termiņam (2021. gada decembrim) būs saistības ar iedzīvotāju pieslēgšanos paplašinātajai centralizētās sadzīves kanalizācijas sistēmai.

SIA „SALTAVOTS” 2019. gada janvārī - februārī tiem nekustamo īpašumu īpašniekiem, kuriem ir radītas pieslēguma iespējas centralizētajai kanalizācijas sistēmai, bet nav vēl izmantotas, nosūtīs informāciju ar uzaicinājumu sniegt informāciju par plānoto pieslēguma izmantošanas laiku vai atteikumu izmantot radīto pieslēguma iespēju.

 

Informāciju sagatavoja:

Silvija Zaharāne

SIA „SALTAVOTS” projektu vadītāja
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2?
Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2019 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv