107207

Tiek atjaunots krāsojums hidrantu akām
12.07.2019


Akas, kas atrodas uz trotuāriem, ielu braucamās daļas un zālienos, kādam pieder. Siguldas pilsētā un novadā akas pieder uzņēmumiem SIA "SALTAVOTS” (kanalizācija, ūdensvads), “Tet”, “Latvijas gāze”, SIA "Wesemann Sigulda".

Jau vairākus gadus pilsētā ir atrodamas akas, kuru vāki nokrāsoti sarkanā krāsā. Īpašais sarkanas krāsas marķējums apzīmē hidranta atrašanās vietu tajā, lai ugunsdzēsības dienesti nepieciešamības gadījumā viegli varētu tos atrast. Hidranti ir ārējā ūdensvada tīkla ierīce, kurai pievieno šļūteni.

Par aku vāku krāsošanu Siguldā atbildīgi ir SIA "SALTAVOTS". Tāpat mēs esam atbildīgi par hidrantu plāksnīšu esamību un atbilstošas informācijas norādīšanu uz tām. Lai krāsojums saglabātos, tas ik gadu ir jāatjauno, tāpēc arī šogad SIA "SALTAVOTS" ir uzsākuši un turpina plānveidīgi atjaunot krāsojumu uz hidrantu aku vākiem. Siguldas pilsētā uz šo brīdi ir 279 hidranti.

Aku vāki ar sarkanas krāsas marķējumu apzīmēti atbilstīgi Ministru kabineta noteikumu “Ugunsdrošības noteikumi” prasībām un tie nosaka, ka “ugunsdzēsības hidrantu akas vāku un virszemes ugunsdzēsības hidrantu krāso sarkanā krāsā”. 

 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli
Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2019 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv