129878

Atskats uz 2023. gada augustu
18.09.2023


Sagatavots atskats uz 2023. gada augusta aktivitātēm. Vairāk foto šeit

 Augusts ir bijis mierīgs mēnesis ūdensvada avāriju un kanalizācijas nosprostojumu dēļ, jo augustā netika fiksēta neviena ūdensvada avārija. Kopš 2017. gada, kad tika uzsākta avāriju reģistrēšana, šis ir pirmais gadījums, kad kādā mēnesī nav fiksēta neviena ūdensvada avārija. Augustā tika konstatēts tikai viens kanalizācijas nosprostojums Siguldā.

Aicinām iedzīvotājus, ja pamanāt ūdensvada noplūdes, ziņot SIA "SALTAVOTS" pa tālruni 67973502 vai sūtīt e-pastu: saltavots@saltavots.lv, vai sūtīt ziņu WhatsApp uz numuru 27830288.                       

 Uzturēšanas darbu ietvaros tika veikti dažādi remontdarbi, tai skaitā hidrantu remonts gan Jaunās pils dārzā, gan Cēsu ielā, Siguldā.

Hidranta remonts Jaunās pils dārzā   Hidranta remonts Cēsu ielā, Siguldā              

  Augusts visus pārsteidza ar lieliem negaisiem un lietus gāzēm, kas nepagāja garām arī Siguldai. Tā rezultātā 19. augustā tika pārtraukta elektropiegāde dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtām Saules ielā 6. Lai nodoršinātu ūdens piegādi, dīzeļģeneratori to darbināja gandrīz 15 stundas, līdz elektrības padeve tika atjaunota. Tāpat, 19. augusta naktī elektrības padeve tika pārtraukta Nītarures ielas lietus kanalizācijas sūknētavai, bet 23. augustā bez elektrības tika atstāta Jūdažu ielas sadzīves kanalizācijas sūkņu stacija.

Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtās nav elektrības  Nītaures ielas lietus kanalizācijas sūkņu stacijas darbība apstājusies  Nītaures ielas lietus kanalizācijas sūkņu stacijas darbība apstājusies  Jūdažu ielas sadzīves kanalizācijas sūkņu stacijas darbība apstājusies Jūdažu ielas sadzīves kanalizācijas sūkņu stacijas darbība apstājusies

  Lai turpinātu nodrošināt kvalitatīvus, normatīvajiem aktiem atbilstošus, ūdensapgādes pakalpojumus, augustā tika veikta Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu apkope.

Dzeranā ūdens sagatavošanas iekārtas Allažmuižā 

  No 22. augusta ir uzsākti Krasta ielas (posmā no Ābeļdārza ielas līdz Kalna ielai), Siguldā centralizētā ūdensapgādes tīkla pārbūves būvdarbi un sadzīves kanalizācijas izvadu izbūves darbi līdz nekustamo īpašumu robežām, kur to vēl nav, saskaņā ar SIA “EKOLAT” izstrādāto būvniecības ieceres dokumentāciju “Maģistrālā ūdensapgādes tīkla pārbūve un paplašināšana, sadzīves kanalizācijas izvadu izbūve Krasta ielā, Siguldā”. Plānots, ka darbi turpināsies līdz 30. oktobrim un tos veic SIA "SALTAVOTS".

Ūdensapgādes tīklu pārbūve un sadzīves kanalizācijas izvadu izbūve Krasta ielā, Siguldā  Ūdensapgādes tīklu pārbūve un sadzīves kanalizācijas izvadu izbūve Krasta ielā, Siguldā   Ūdensapgādes tīklu pārbūve un sadzīves kanalizācijas izvadu izbūve Krasta ielā, Siguldā   Ūdensapgādes tīklu pārbūve un sadzīves kanalizācijas izvadu izbūve Krasta ielā, Siguldā   Ūdensapgādes tīklu pārbūve un sadzīves kanalizācijas izvadu izbūve Krasta ielā, Siguldā

 Par aktuālajām tēmām un darbiem informācija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē www.saltavots.lv, kā arī Facebook kontā. Seko mums, un zini jaunākās ziņas!

Nākotni Mēs veidojam kopā!
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD