129714

Paldies par piedalīšanos klientu aptaujas anketas aizpildīšanā!
30.08.2023


Laika periodā no 14. jūlija līdz 14. augustam aicinājām SIA "SALTAVOTS" klientus piedalīties aptaujā un izteikt viedokli, lai varētu novērtēt SIA “SALTAVOTS” sniegtās informācijas pieejamību, uzzinātu viedokli par piedāvātajiem informācijas gušanas kanāliem, apzinātu interesējošās tēmas par kādām būtu nepieciešama papildus informācija, kā arī iespēju sniegt ierosinājumus un priekšlikumus! 

Ir apkopti rezultāti un SIA "SALTAVOTS" sniegtā informācijas noderīgums un tās pieejamība kopumā ir vērtējama pozitīvi. Ir apzinātas tēmas par kādām turpināsim informēt gan esošos, gan potenciālos klientus! Aicinām izmantot informācijas iegūšanai SIA "SALTAVOTS" mājas lapu www.saltavots.lv, kā arī sekot Facebook kontam un tos klientus, kuri vēl neizmanto Bill.me sistēmu, reģistrēties tajā un izmantot tās sniegtās iespējas.

Paldies visiem, kuri piedalījās aptaujā!

Nākotni mēs veidojam kopā!

 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD