112785

Uzsākta sadarbība ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me
30.07.2020


SIA "SALTAVOTS" ir uzsācis sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me, lai padarītu savu klientu ikdienu ērtāku, izmantojot jaunākās inovācijas norēķinu sistēmā.

Bill.me ir mūsdienīga vietne, kura  nodrošina ātru un ērtu ziņapmaiņu. Izmantojot šo vietni, būs pieejamas tādas iespējas un priekšrocības kā:

  • Rēķinu saņemšana un pārskatīšana;
  • Rēķinu apmaksa ar bankas karti;
  • Ūdens patēriņa kontrole;
  • Operatīva saziņa ar SIA Saltavots;
  • Bill.me pilnvērtīgā mobilā lietotne.

Jāatzīmē, ka visi šie iepriekš minētie pakalpojumi ir bez maksas, izņemot komisijas maksu divu procentu apmērā, kura tiks piemērota, ja norēķinus veiksiet turpat Bill.me platformā, maksājot ar bankas karti. Tajā pašā laikā tiks saglabātas iespējas veikt maksājumus par saņemtajiem pakalpojumiem iepriekšējā kārtībā, pēc ierastā tarifa. 

Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst personu datu apstrādes normatīvajam regulējumam. Vairāk informācijas par Bill.me platformas priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu saņemšanai un saziņai ar SIA Saltavots, saņems reģistrācijas saiti. Pēc reģistrācijas procesa uzreiz būs pieejamas visas Bill.me platformas iespējas, arī mobilajā lietotnē uz Android un iOS.

Klientus, kuri šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA "SALTAVOTS", aicinām uz e-pasta adresi klienti@saltavots.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese.

 




      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)




Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *



Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā




Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD