132357

Aktuālā informācija decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanas jomā Siguldas novadā
20.06.2024


2024. gada 31. maijā stājās spēkā grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 17. marta saistošajos noteikumos Nr. 14 "Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Siguldas novadā". Grozījumos ir noteikts, ka  saistošie noteikumi neattiecas uz tiem nekustamo īpašumu īpašniekiem, kuru īpašumā vai valdījumā esošās decentralizētās kanalizācijas sistēmas (turpmāk – DKS) atrodas Matiņu, Vējupītes, Allažmuižas, Egļupes, Stīveru, Sunīšu, Inciema, Lēdurgas, Lodes, Sidgundas, Upmalu, Krustiņu, Griķu, Meža miera, Kļavu ciemos un viensētām ārpus ciemu teritorijām. Ar grozījumiem jaunā redakcijā ir izteikts DKS reģistrācijas iesnieums.

Līdz ar to, DKS jāreģistrē to nekustamo īpašumu īpašniekiem, kuru nekustamie īpašumi nav pieslēgti centralizētajai kanalizācijas sistēmai un atrodas Siguldas pilsētā, Siguldas pagasta Jūdažu ciemā, Mores pagasta Mores ciemā, Allažu pagasta Allažu ciemā, Krimuldas pagasta Raganas un Turaidas ciemos, Mālpils pagasta Mālpils ciemā un Inčukalna pagasta Inčukalna un Gaujas ciemos.

SIA “SALTAVOTS”, kas veic reģistrāciju un uztur DKS reģistru, aicina tos nekustamo īpašumu īpašniekus, kuri vēl tās nav reģistrējuši, aizpildīt un iesniegt DKS reģistrācijas iesniegumu. DKS reģistrācijas iesniegums pieejams šeit. Informācija pieejama, sazinoties ar SIA “SALTAVOTS” Klientu daļu pa tālruņiem 67973733 vai 29181233, vai rakstot vēstuli uz e-pasta adresi: klienti@saltavots.v.
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD