112006

Aktuālā informācija par SIA “SALTAVOTS” darbu valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā
12.05.2020


Pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli un Ministru kabineta 7. maija rīkojumu, informējam, ka SIA “SALTAVOTS” birojā līdz 2020. gada 9. jūnijam ieskaitot ir pārtraukta fizisku un juridisku personu apkalpošana klātienē un slēgta kase. Centralizēto ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumu sniegšana tiek nodrošināta nepārtraukti. Citu pakalpojumu sniegšana, ievērojot piesardzības un dezinfekcijas pasākumus, tiek nodrošināta, iepriekš sazinoties ar atbildīgajiem speciālistiem.

Apmaksu par SIA “SALTAVOTS” sniegtajiem pakalpojumiem var veikt:

  • internetbankā;
  • veikala “Maxima” kasēs, ja uz rēķina ir svītru kods;
  • Latvijas pasta nodaļās.

Tāpat informējam, ka netiks aprēķināti līgumsodi par rēķiniem, kuri tiks izrakstīti par centralizēto ūdensapgādi un kanalizāciju par patēriņu 2020. gada februārī, martā, aprīlī un maijā.

 

Ar Klientu daļas darbiniekiem par jautājumiem

  • norēķini (rēķini, to saņemšanas iespējas), līgumu slēgšana, ūdens patēriņa skaitītāju maiņa, maksas pakalpojumi - aicinām zvanīt uz tālruņa numuriem 67973733 vai 29181233, vai rakstīt e-pastu: klienti@saltavots.lv.

Ar Attīstības daļas darbiniekiem par jautājumiem:

  • tehniskie noteikumi, topogrāfiju saskaņošana, būvniecības ieceru saskaņošana, atzinumu izsniegšana, rakšanas darbu atļaujas - aicinām zvanīt uz tālruņa numuriem 67974011 vai 23221617, vai rakstīt e-pastu: attistibasdala@saltavots.lv.

Vispārīgas informācijas saņemšanai aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 67973502, rakstīt uz e-pasta adresi saltavots@saltavots.lv, vai arī rakstīt ziņu izmantojot kontaktforumu www.saltavots.lv.  Ar atbildīgajiem speciālistiem aicinām sazināties, zvanot uz tālruņa numuru vai rakstot uz e-pastu (kontaktinfomācija pieejama šeit). 

Sekojiet līdzi aktuālai informācijai par SIA “SALTAVOTS” pieņemtajiem lēmumiem tīmekļa vietnē www.saltavots.lv vai Facebook kontā!
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli
Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2020 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv