Ceturtdien, 12. novembrī tiks pārtraukta dzeramā ūdens piegāde īpašumiem Jūdažu ielā, Siguldā
10.11.2020
Informējam, ka ūdensvada pieslēguma izbūves pie maģistrālā ūdensapgādes tīkla dēļ, ceturtdien 12.novembrī, laika posmā no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.30 tiks pārtraukta ūdensapgāde šādiem nekustamajiem īpašumiem Siguldā:
- Jūdažu iela 5; 7; 8; 9/1; 9/2; 10.
Darbu veikšanas ierosinātājs un darbu veicējs SIA"WOLTEC". Kontaktpersona Igors Kovaļevs (tālrunis 20277404).
Norādītais ūdens piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no darbu veikšanas ilguma. Ūdens piegāde var tikt atjaunota pirms norādītā laika!
Pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējama ūdens uzduļķošanās! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Atpakaļ
Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis SIA SALTAVOTS, juridiskā adrese Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA SALTAVOTS klientu daļā.
Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452
|
* * * * * * * *
Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā