Informācija Allažu ciema centralizētās ūdensapgādes sistēmas patērētājiem (papildināts 03.11.2015.)
03.11.2015


SIA "Saltavots" informē, ka 30. 10. 2015. viens no jaunā urbuma izbūves posmiem tika pabeigts un pēcpusdienā bez ūdens padeves pārtraukuma darbībā tika palaists esošais ūdens ieguves urbums. 

03.11.2015. pusdienlaikā atsākās jaunā urbuma izbūves darbu otrais posms, un ūdens padeve centralizētajā ūdensapgādes sistēmā tiek nodrošināta no pārvietojamās tvertnes. Pārvietojamai tvertnei ir veikta dezinfekcija un ūdens tvertnē tiek iepildīts no Siguldas pilsētas centralizētās ūdensapgādes sistēmas. Ūdens padeve no pārvietojamās tvertnes ir plānota līdz 06.11.2015 pie nosacījuma, ja urbuma otrā posma izbūves dziļumā tiks sasniegti nepieciešamie jaunā urbuma ūdens padeves rādītāji.  

Teorētiski ūdens lietošana uzturā bez vārīšanas nerada draudus cilvēka veselībai, bet ieteiktu ūdeni, kuru lietojam dzeršanai vispirms novārīt. 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2023 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD