125437

Ir uzlabota iespēja iesniegt iesniegumu SIA “SALTAVOTS” elektroniski
16.06.2022


Lai atvieglotu mūsu topošo un esošo klientu ikdienu, kad nepieciešams nosūtīt iesniegumu vai citu dokumentāciju pakalpojuma saņemšanai, ir veikti uzlabojumi mūsu tīmekļa vietnē www.saltavots.lv.

Tagad, sūtot ziņu uzņēmumam par nepieciešamo pakalpojumu, ir iespēja pievienot pielikumu. Veidlapas ir atrodamas tīmekļa vietnē www.saltavots.lv sadaļā ‘Pakalpojumi’ – apakšsadaļā ‘Veidlapas’.

Izvēlaties nepieciešamo veidlapu, lejuplādējiet to savā datorā, aizpildiet, parakstiet ar drošu elektronisko parakstu vai izprintējiet, parakstiet un noskenējiet vai nofotogrāfējiet. Tad aizpildiet KONTAKTFORMU mūsu tīmekļa vietnē www.saltavots.lv, pievienojiet parakstīto veidlapu un nosūtiet to mums.

 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2023 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD