128846

Aicinām darbā santehniķi!
17.05.2023

Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kas nodrošina centralizētos ūdensapgādes un kanalizācijas novadīšanas pakalpojumus Siguldas pilsētā, Siguldas, Mores un Allažu pagastos
SIA “SALTAVOTS” (Vienotais reģistrācijas Nr. 40103055793) Siguldā

aicina darbā

SANTEHNIĶI (7126 01)

Prasības:

  • profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība, vai profesionālā pamatizglītība;
  • profesionālie kursi, kas piešķir tiesības vadīt un uzraudzīt mašīnas (autovadītāja apliecība B kategorija);

Pienākumi:

  • veikt visa veida kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmu un to elementu, kas ietver pilna cikla nodrošināšanu (vietas sagatavošana, nepieciešamo darbu veikšana, darba vietas sakārtošana) remonta un avāriju novēršanas darbus, nepieciešamības gadījumā izbūvi un pārbūvi.

Piedāvājam:

  • darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā;
  • sociālās garantijas saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un koplīgumu (piemaksas, prēmijas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu);
  • darbu uz nenoteiktu laiku ar normālu darba laiku;
  • darba algu 1033 – 1136 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

CV un pieteikuma vēstuli līdz 2023. gada 30. maijam sūtīt uz e-pastu saltavots@saltavots.lv, vai pa pastu – SIA “SALTAVOTS”, Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV – 2150.

Informācija pa tālruni 26526834.

Datu pārzinis ir SIA “SALTAVOTS”, vienotais reģistrācijas numurs 40103055793, juridiskā adrese Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi personāla atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt SIA “SALTAVOTS” tīmekļa vietnes www.saltavots.lv/Privātuma politika vai klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.

Kontaktforma

Vārds:

Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.

Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)

Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā

Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija