130406

Naktī, no 8. novembra uz 9. novembri, laika posmā no plkst. 1.00 līdz aptuveni plkst. 5.00 tiks veikta maģistrālo ūdensvadu skalošanas darbi Siguldas pilsētā
08.11.2023


Lai uzturētu normatīviem aktiem atbilstošu dzeramā ūdens kvalitāti, kā arī apzinātu iespējamās nepieciešamās maģistrālā ūdensvada remontu vai pārbūves vietas, tiks veikta ūdensvadu skalošana Siguldā!

Naktī no 8. novembra uz 9. novembri laika posmā no plkst. 1.00 līdz aptuveni plkst. 5.00 tiks veikta maģistrālo ūdensvadu skalošanas darbi Siguldas pilsētā.

Skalošana tiks veikta šādās ielās, kur iespējami ūdens piegādes traucējumi:

Saules iela, Mazās Saules iela, Priežu iela, Bērzu iela, Satiksmes iela, Tālavas iela, Egļu iela, Draudzības iela, Lapu iela, Pulkveža Brieža iela, Mēness iela, Allažu iela, Kaijas iela, Strēlnieku iela, Liepu iela, Igauņu iela, Akas iela, Kalnabeites 2; 2A; 3; 4; 7; 8; 9, Seleksa iela, Kalnabeišu aleja.


Ūdensvada skalošanas procesā nebūs būtisku spiediena izmaiņu. Ūdens visā periodā ir lietojams uzturā un sadzīves vajadzībām. Pēc skalošanas darbu veikšanas, ilgākā laika periodā var būt novērojama:

1) paaugstināta ūdens duļķainība;

2) gaisa klātbūtne caurulēs;

3) pazemināts spiediens, kas nozīmē, ka ir nepieciešama filtru tīrīšana. Par filtru tīrīšanu lūdzu sazināties ar SIA “SALTAVOTS” Klientu daļu pa tālruņiem 67973733 vai 29181233.
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2023 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD