107457

Noslēgumam tuvojas sadzīves kanalizācijas un lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūves darbi Siguldas Valsts gimnāzijai
02.08.2019


Noslēgumam tuvojas SIA "SALTAVOTS" veiktie būvdarbi objektā "Sadzīves kanalizācijas  pievada un lietus kanalizācijas tīkla pārbūves darbi Siguldas Valsts ģimnāzijai". Objektā darbi tika uzsākti jūnija sākumā un plānots, ka nākamnedēļ tie tiks pabeigti.

Siguldas Valsts ģimnāzijas sadzīves kanalizācijas pievada un lietus kanalizācijas tīkla pārbūves darbi bija nepieciešami, lai nodrošinātu sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumus un lietus notekūdeņu novadīšanu no Siguldas Valsts ģimnāzijas, jo, izstrādājot būvprojektu, Atbrīvotāju ielā 24A, Siguldā, ko šobrīd realizē attīstītājs, tika konstatēts, ka avārijas stāvoklī esošos keramikas sadzīves kanalizācijas vadus no Siguldas Valsts ģimnāzijas būtu nepieciešams izbūvēt no plastmasas cauruļvadiem, samazinot to iebūves dziļumu un iebūvējot tos pa jaunu trasi, kuru pēc tam varēs tehniski vienkāršāk apkalpot. Tāpat tika konstatēts, ka nepieciešams pārbūvēt arī lietus ūdens kanalizācijas tīklus, ka nodrošina lietus notekūdeņu savākšanu no Siguldas Valsts ģimnāzijas ēkas un teritorijas.

Kopumā tika izbūvēti 161m sadzīves kanalizācijas tīkli un 160m lietus kanalizācijas tīkli, kā arī izbūvētas 19 akas gan no plastmasas, gan dzelzsbetona. Darbu veikšanu sarežģīja tas, ka gan sadzīves kanalizācijas vads, gan lietus kanalizācijas vads tika guldīti vienā tranšejā, tikai dažādos augstumos. Tranšeju izbūves dziļums sasniedza pat 3 metrus.

Darbi tika veikti ar Siguldas novada pašvaldības finansējumu.

Fotogrāfijas no būvobjekta var apskatīt šeit.
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli
Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2020 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv