129508

Sagatavots ieskats jūlija aktivitātēs!
31.07.2023


Sagatavots ieskats 2023. gada jūlija aktivitātēs. Vairāk foto šeit

 Jūlijā, līdzīgi kā jūnijā, tika fiksētas sešas ūdensvada avārijas, piecas no tām Siguldā  - Šveices ielā, Miera ielā, Līvkalna ielā, Purva un Satezeles ielās, bet viena ūdensvada avārija Jūdažos. Jūlijā tika konstatēti deviņi kanalizācijas nosprostojumi Siguldā un viens Jūdažos.

Ūdensvada avārija Miera ielā, Siguldā  Ūdensvada avārija Miera ielā, Siguldā   Ūdensvada avārija Miera ielā, Siguldā   Ūdensvada avārija Līvkalna ielā, Siguldā 

Aicinām iedzīvotājus, ja pamanāt ūdensvada noplūdes, ziņot SIA "SALTAVOTS" pa tālruni 67973502 vai sūtīt e-pastu: saltavots@saltavots.lv, vai sūtīt ziņu WhatsApp uz numuru 27830288.                       

 Uzturēšanas darbu ietvaros tika dažādi remontdarbi, tai skaitā ūdensvada akās tās gan pārbūvējot, gan remontējot. Jūlijā tika veikti remontdarbi ūdensvada akā Līvkalna ielā, Siguldā. Savukārt, Morē tika pārbūvēti atsevišķi ūdensvada posmi.

Ūdensvada remonts Morē  Ūdensvada remonts Morē  Ūdensvada remonts Morē  Ūdensvada remonts Morē Ūdensvada remonts Morē  Ūdensvada akas remonts Līvkalna ielā, Siguldā  Ūdensvada akas remonts Līvkalna ielā, Siguldā  Ūdensvada akas remonts Līvkalna ielā, Siguldā    

  Saskaņā ar Deleģēšanas līgumu, kas noslēgts ar Siguldas novada pašvaldību, tiek veikti dažādi ar lietus kanalizācijas sistēmas uzturēšanu saistīti darbi. Jūlijā tika uzsākti un augustā tiks turpināti lietus kanalizācijas aku remontdarbi andreja Pumpura ielā, Siguldā.

Lietus kanalizācijas akas remonts Andreja Pumpura ielā, Siguldā           

 Par aktuālajām tēmām un darbiem informācija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē www.saltavots.lv, kā arī Facebook kontā. Seko mums, un zini jaunākās ziņas!

Nākotni Mēs veidojam kopā!
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD