36458

Siguldā turpinās ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekta realizācija
Apskatīt komentārus (0)


28.06.2013


Projekta ietvaros ir veikta Krimuldas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, kanalizācijas sūkņu stacijas un maģistrālā kanalizācijas tīkla rekonstrukcija. Rekonstrukcijas rezultātā ir nodrošināta sadzīves notekūdeņu savākšana un attīrīšana Krimuldas, Mednieku un Ābeļziedu ielu rajona patērētājiem.

     2012. gada aprīlī ir iegādāta asenizācijas mašīna. Līdz ar to SIA „Saltavots” var veikt sadzīves notekūdeņu savākšanu no to mājsaimniecību un uzņēmumu krājtvertnēm, kuriem nav pieejami centralizētie sadzīves notekūdeņu savākšanas pakalpojumi.  

    Ir veikti un turpinās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanas būvdarbi.

    Projekta ietvaros:

  • Pieslēguma iespējas maģistrālajam kanalizācijas tīklam jau ir radītas:

Rotas, Ogu, Jāņogu, Pīpeņu, Pureņu, Ķiparu, Gravas, Tilta, Nākotnes, Viršu, Čiatūras, Saules, Satiksmes, Bērzu, Tālavas, Lapu, Rožu, Vārpas, J.Ozola, Akācijas ielās, Pulkveža Brieža ielā posmā no Jaunās ielas līdz Nītaures ielai  un daļēji Dārza un Purva ielās.

  • Pieslēguma iespējas maģistrālajam ūdensapgādes tīklam jau ir radītas:

Jura Ozola, Rožu, Akāciju, Kaijas, Blaumaņa un Jūdažu ielās, Pulkveža Brieža ielā posmā no Nītaures ielas līdz Allažu ielai.

 

    Lūdzam mājsaimniecības, kuras atrodas uz iepriekš norādītajām ielām un vēl nav veikušas pieslēgumus maģistrālajiem tīkliem izmantot pieslēguma iespējas maģistrālajiem tīkliem. Pieslēgumu ierīkošanas process ir jāsāk ar SIA „Saltavots”, iesniedzot iesniegumu par tehnisko nosacījumu izsniegšanu.

   SIA „Saltavots” atgādina, ka patvaļīga pieslēgšanās centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai ir aizliegta.   

   Šobrīd turpinās labiekārtošanas darbi ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūves zonā, maģistrālā kanalizācijas tīkla būvdarbi Kr. Valdemāra ielā un tiek veikta vairāku izbūvētā ūdensvada posmu savienošana ar esošo ūdensapgādes sistēmu. 

 

Sīkākai informācijai:

Silvija Zaharāne, projektu vadītāja

Tālrunis 67973502; 67971729, fakss 67973502, e-pasts: saltavots@apollo.lv.

___________________________________________________________________

 projektu „„Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldas novada Siguldas pilsētā, III kārta” (Nr. 3 DP/3.5.1.1.0/10/IPIA/VIDM/018 ) līdzfinansē Eiropas Savienība.

 

FInansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir SIA „Saltavots”

PROJEKTA ADMINISTRATĪVās, FINANŠU UN TEHNISKās VADĪBas uzraudzību NODROŠINA Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Ieguldījums Tavā nākotnē!
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAKontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD