132438

Šodien, 3. jūlijā, SIA "SALTAVOTS" dibināšanas 32. gadadiena!
03.07.2024


Šogad – 3. jūlijā, SIA “SALTAVOTS” atzīmē 32. gadskārtu kopš tā dibināšanas

Toreiz, 1992. gadā, kad uzņēmums tika nodibināts, tas nodrošināja centralizētos ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumus tikai Siguldas pilsētā.

Laika gaitā ūdenssaimniecība attīstījās un apsaimniekošanā tika pārņemtas Peltes. Sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumi tika nodrošināti arī Krimuldas un Mednieku ielu, Siguldā un Krimuldas pagasta Turaidas iedzīvotājiem.

2008. gadā tika paplašināta pakalpojumu sniegšanas teritorija, un no 1. janvāra uzņēmums centralizētos  ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumus sāka nodrošināt arī Mores pagasta Morē un Siguldas pagasta Jūdažos un Nurmižos, bet no 2009. gada 1. jūlija saimniecībai tika pievienoti  Allažu pagasta Allaži un Allažmuiža.

2012. gada 1. oktobrī sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumu sniegšana tika pārtraukta Krimuldas pagasta Turaidas iedzīvotājiem un Turaidas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas tika nodotas Krimuldas novada ūdenssaimniecībai.

No 2020. gada marta, paplašinot pakalpojumu sniegšanas teritoriju, ūdensapgādes pakalpojumu sniegšana tika uzsākta veikt Krimuldas, Mednieku un Ābeļziedu ielu, Siguldā iedzīvotājiem.

No 2024. gada 1. janvāra, realizējot SIA “Entalpija – 2” un SIA “NORMA K” reorganizāciju, ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumus uzņēmums sniedz Krimuldas pagasta Raganā, Inciemā, Sunīšos, Turaidā, Turaidas skolā un Lēdurgas pagasta Lēdurgā, kā arī Mālpils pagasta Mālpilī, Upmalās un Sidgundā. Tikai ūdensapgādes pakalpojumi tiek sniegti Krimuldas pagasta Zutiņos un Ģīmjos.

Savukārt no 2024. gada 1. jūlija, ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumu sniegšana ir sākta veikt Inčukalna pagasta Inčukalnā, Gaujā un Kārļzemniekos, bet tikai ūdensapgādes pakalpojumi tiek nodrošināti Inčukalna pagasta Indrānos, Kalndzirnavās un Stalšēnos.

Pārņemot ūdenssaimniecības Krimuldas, Lēdurgas, Mālpils un Inčukalna pagastos, SIA “SALTAVOTS” ir kļuvusi par vienīgo ūdenssaimniecību Siguldas novadā, kuras darbinieki ik dienu rūpējas par tīru dzeramo ūdeni no krāna un kvalitatīvu sadzīves kanalizācijas novadīšanu.

Lai mums visiem kopā – esošajiem un topošajiem klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem izdodas!
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD