115927

Svarīga informācija par rēķinu apmaksu veikalā "Maxima"
19.02.2021


Paziņojums klientiem par rēķinu apmaksu veikalā "Maxima"

Ārkārtējās situācijas laikā, kad SIA "SALTAVOTS" kase ir slēgta klātienes apmeklējumiem, piedāvājam klientiem, kuri par saņemtajiem pakalpojumiemnenorēķinās internetbankā, rēķinu apmaksu veikt veikala"Maxima" kasēs. 

Ņemot vērā noteiktos ierobežojumus veikaliem, esam saņēmuši ziņu no veilkala "Maxima", ka: "pamatojoties uz ārkārtas situāciju valstī saistībā ar Covid-19 pandēmijas izplatīšanos un valdības ierobežojumiem attiecībā uz veikalu noslodzi, SIA 'Maxima Latvija", ar mērķi ierobežot apmeklētāju plūsmu veikalos, ir pieņēmusi lēmumu noteikt, ka no 15.februāra līdz turpmākajiem paziņojumiem apmaksāt rēķinus veikalu tīklā “Maxima” varēs rīta stundās no plkst. 8:00 līdz 10:00 un vakara stundās no plkst. 20.00 līdz plkst. 22.00. Ceram uz sapratni un aicinām klientus ievērot veikala noteiktos ierobežojumus."

Aicinām mūsu klientus būt saprotošiem un ievērot SIA 'Maxima Latvijas" noteiktās prasības. 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli
Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv