109912

Būvdarbu sezona turpinās!
15.01.2020


Jau informējām, ka 2019. gada 20. decembrī tika uzsākta un 23. decembrī pabeigta maģistrālā ūdensvada izbūve ar beztranšeju metodi Leona Paegles un Cēsu ielās, tās savienojot un tādējādi nākotnē nodrošinot ūdens cirkulāciju un uzlabojot ūdens kvalitāti.

Šogad darbi vēl bija jāpabeidz, jo bija nepieciešams izbūvēt pievienojumus akās un izbūvēt ugunsdzēsības hidrantu, kas nepieciešams saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Pateicoties labevēlīgajiem laika apstākļiem, darbus varējām pabeigt jau šī gada pašā sākumā, laika periodā no 2. janvāra līdz 14. janvārim.

Paredzēts, ka piektdien, 17. janvārī tiks veikta jaunizbūvētā ūdensvada dezinfekcija. Ūdensvada darbība tiks uzsākta, tiklīdz būs saņemts Siguldas novada būvvaldes akts par objekta pieņemšanu ekspluatācijā.

Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit.
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli
Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2020 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv