116313

22. martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena!
22.03.2021


Ik gadu 22. martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, aicinot planētas iedzīvotājus izprast ūdens svarīgo nozīmi dzīvības uzturēšanā. 

 

Pasaules ūdens dienas 2021. gadā tēma ir ūdens novērtēšana. Ūdens vērtība ir daudz lielāka nekā tā cena. Ūdens ir milzīga un ļoti svarīga vērtība mūsu mājsaimniecībām, pārtikai, kultūrai, veselībai, izglītībai, ekonomikai un mūsu dabiskās vides integritātei. Ja tiek aizmirsta kāda no šīm vērtībām, pastāv risks nepareizi pārvaldīt šo ierobežoto, neaizstājamo resursu. Bez visaptverošas izpratnes par ūdens patieso, daudzdimensionālo vērtību, nevar aizsargāt šo kritisko resursu ikviena labā.

 

Pasaules ūdens diena 22. martā tiek atzīmēta kopš 1993. gada visā pasaulē pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīvas. Latvijā Pasaules ūdens diena tiek atzīmēta kopš 1996. gada, organizējot dažādas aktivitātes.

 

No kurienes rodas krāna ūdens un kā tas nonāk mūsu mājās? Aicinām noskatīties izveidoto videolai gūtu atbildes uz jautājumiem un uzzinātu vēl daudz citu interesantu faktu par dzeramā ūdens piedzīvojumiem pilsētā.

 

Video pieejams šeit: https://vimeo.com/513770209

 

Savukārt par to, kā gudri izmantot ūdeni ikdienā, lai rūpētos par ūdens resursu saglabāšanu, uzzināsiet, noskatoties nākamo video: https://vimeo.com/516443568

 

Vidoe radīti biedrības "Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija" realizētā un Valsts reģionālās attīstības aģentūras atbalstītā projekta Ū-vitamīns ietvaros.

Nākotni mēs veidojam kopā! 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv