128874

Apkoptas svarīgākās aktivitātes aprīlī
22.05.2023


Apkoptas 2023. gada aprīļa aktivitātes. Vairāk foto šeit

 Aprīlī  tika fiksētas četras ūdensvada avārijas. Viena no tām bija Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtās, bet pārējās trīs Siguldā - Rūdolfa Blaumaņa ielā, Viestura ielā un Pulkveža Brieža ielā. Savukārt attiecībā uz kanalizācijas nosprostojumiem, tika fiksēti četri nosprostojumi kanalizācijas sistēmā.

Ūdensvada avārija Rūdolfa Blaumaņa ielā, Siguldā Ūdensvada avārija Viestura ielā, Siguldā Ūdensvada avārija Viestura ielā, Siguldā   Ūdensvada avārija Viestura ielā, Siguldā   Ūdensvada avārija Pulkveža Brieža ielā, Siguldā

Aicinām iedzīvotājus, ja pamanāt ūdensvada noplūdes, ziņot SIA "SALTAVOTS" pa tālruni 67973502 vai sūtīt e-pastu: saltavots@saltavots.lv, vai sūtīt ziņu WhatsApp uz numuru 27830288.    

 Iestājoties aprīlim, pateicoties siltajam laikam, radās labvēlīgi laikapstākļi būvdarbu veikšanai. Ielās, kur Siguldas novada pašvaldība ir plānojusi dubultās virsmas apstrādi un kur nav izbūvēti ūdensvada pievadi, vai kanalizācijas atzari līdz nekustamo īpašumu robežām, SIA "SALTAVOTS" veica to izbūvi. Darbi tika veikti gan Zvaigžņu ielā, gan Ķiparu ielā un Jura Ozola ielā, Siguldā:

Ūdensvada pievada izbūve Zvaigžņu ielā, Siguldā Ūdensvada pievada izbūve Ķiparu ielā, Siguldā Ūdensvada pievada izbūve Ķiparu ielā, Siguldā   Ūdensvada pievada izbūve Ķiparu ielā, Siguldā   Ūdensvada pievada izbūve Ķiparu ielā, Siguldā Ūdensvada pievada izbūve Jura Ozola ielā, Siguldā

 Lai nodrošinātu atbilstošas ugunsdrošības prasības, aprīlī, Miera ielā tika demontēts viens nedarbojošs hidrants un nomainīts uz darbojošos:

Hidranta demontāža Miera ielā, Siguldā    Hidranta maiņa Miera ielā, Siguldā   Hidranta maiņa Miera ielā, Siguldā

 Uzturēšanas darbi ietver arī dažādu aku remontdabus. Aprīlī tika saremontēta ūdensvada aka Leona Paegles ielā, Siguldā

Ūdensvada akas remonts Leona Paegles ielā, Siguldā    Ūdensvada akas remonts Leona Paegles ielā, Siguldā

 Kā jau katru gadu, iestājoties siltam laikam, tiek sakārtotas un apzaļumotas vietas, kur ir veikti avāriju novēršanas darbi vai steidzami remontdarbi gada aukstajā un slapjajā laikā:

Apzaļumošanas darbu veikšana Siguldā   Apzaļumošanas darbu veikšana Siguldā

 Iestājoties siltam laikam, SIA “SALTAVOTS” darbinieki atjaunoja (pieslēdza) ūdensapgādi brīvkrāniem, kas atrodas Stacijas laukumā, Raiņa parkā un Svētku laukumā, lai ikviens, kurš vēlas, var uzpildīt savu dzeramā ūdens pudeli!

Dzeramā ūdens brīvkrāni ir pieslēgti pie Siguldas pilsētas centralizētās ūdens apgādes sistēmas, nodrošinot kvalitatīvu, normatīviem aktiem atbilstošu ūdeni. 

Dzer ūdeni no krāna!

Brīvkrāns Stacijas laukumā, Siguldā 

  Saskaņā ar Deleģēšanas līgumu, kas noslēgts ar Siguldas novada pašvaldību, tiek veikti dažādi ar lietus kanalizācijas sistēmas uzturēšanu saistīti darbi, t.sk. lietus kanalizācijas aku remonti. Aprīlī tika saremontēta lietus kanalizācijas aka Krišjāņa Barona ielā, Siguldā:

 Lietus kanalizācijas akas remontdarbi Krišjāna Barona ielā, Siguldā   Lietus kanalizācijas akas remontdarbi Krišjāna Barona ielā, Siguldā

 Veicot sadzīves kanalizācijas sūkņu staciju apkopi, aprīļa pēdējā nedēļā Atbrīvotāju ielas kanalizācijas sūkņu stacijā tika atrasts krokodils (rotaļlieta), bet Klusās ielas kanalizācijas sūkņu stacijā T-krekls. 

Joprojām aicinām iedzīvotājus padomāt, kur paliek visas tualetes podā vai izlietnē izmestās lietas, kuras tur nemaz nevajadzētu izmest, jo tās mēdz aizdambēt gan podus, gan arī ēkas iekšējos kanalizācijas tīklus. Ja arī šīs lietas neaizdambē iekšējos kanalizācijas tīklus, tās nonāk centralizētajā kanalizācijas sistēmā un pirms nokļūt notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, iesprūst kanalizācijas sūkņu stacijās, nereti apstādinot sūkņu darbību. 

Kā jau rakstījām martā, pēdējā laikā Siguldā ir parādījusies jauna tendence – podos tiek izmesti zobu starpu tīrāmie kociņi, kas iesprūstot nobloķē kanalizācijas sūkņu stacijas sūkņus, neskatoties uz to, ka kanalizācijas sūkņu stacijā pirms sūkņa ir uzstādīts smalcinātājs. Tagad šīm lietām pievienojas arī bērnu rotaļlietas un pat apģērbs. 

 Atrasts Klusās ielas siguldā kanalizācijas sūkņu stacijā    Atrasts Atbrīvotāju ielas siguldā kanalizācijas sūkņu stacijā

 Par aktuālajām tēmām un darbiem informācija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē www.saltavots.lv, kā arī Facebook kontā. Seko mums, un zini jaunākās ziņas!

Nākotni Mēs veidojam kopā!

      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD